2022-08-06 09:12:56
Match Your Image Post Your Needs
Mi Marble

Mi Marble

Turkey Turkey

Company Profile
Company Name: Mi Marble
Business Type: Natural Stone, Stone Service
Main Product:

Beige Marble, Beige Block, Beige Slab, Beige

Country/Region: Turkey Turkey
Addr: Kasımpaşa Mh. Kılıç Ali Cd. No: 5A Afyonkarahisar / Turkey
Established: Oct 10,2012
WebSite: http://mimarble.net
Company Description

Bej mermer blok satış. Bej mermer levha satışları.  Bej mermer büyüklükteki satış.   Crema Luna

MİMARBLE 2010 yılında Türkiye’nin Mermer başkenti olan Afyonkarahisar da kurulmuş olup sektöre yeni ilke ve ivme kazandırma odaklı çalışmalarda bulunmaktadır. Firmamızın faaliyet alanları içerisinde firmamıza ait ocak işletmeciliği ve dünya genelindeki projelere çözüm ortaklığı hedef olarak belirlenmiş olup bu doğrultuda çalışmalarına devam etmektedir.
En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan firmamız, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde de, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir.
Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesini en üst seviyede tutan MİMARBLE, bu alandaki başarısını müşteri memnuniyeti ile bu güne kadarki çalışmalarında kanıtlamıştır.
MİMARBLE kaliteyi sabit bir döngü olmaktansa devam artırılması gereken bir ilke olarak görmektedir.
MİMARBLE ’ın sektördeki en büyük farklarından biri de hammadde ve ürün sürekliliğini garanti etmesidir. Fiyat istikrarı kalite olgusu firmamızın güvenilirliğini bir kat daha artırmaktadır.
Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan MİMARBLE, orta / büyük ölçekli ve sürekliliği olan projelere mermer temini yapmaktadır.
Doğanın insanoğluna bahşettiği mermeri, işleyerek estetik ve kullanılabilir hale getiren, MİMARBLE sosyal sorumluluk projelerine destek vererek, doğaya karşı sorumluluğunu yerine getirmekte ve gelecek nesillere daha güzel bvir dünya bırakmak adına üzerine düşen görevi layıkıyla yapmaktadır. Bugün dünyayı kaplayan suni ürünler aksine doğal taş çıkartan ve işleyen MİMARBLE,insana ve yaşam alanlarına doğal malzeme sağlamaktadır.


Tips

Tell Suppliers what you want to buy