2022-05-27 11:07:53
Match Your Image Post Your Needs
DETAY MARBLE

DETAY MARBLE

Turkey Turkey

Company Profile
Company Name: DETAY MARBLE
Business Type: Natural Stone, Stone Service
Main Product:

Marble, Travertine, Onyx, Slabs, Blocks

Country/Region: Turkey Turkey
Addr: Antalya Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde Yeniköy/Antalya
Established: Oct 25,1993
WebSite: www.detaymarble.com
Verification Type: idicon
Company Description
04 ŞUBAT 1993 Tarihinde KARMERSAN MERMER A.Ş. ünvanı ile Ocak işletmecisi olarak mermer sektöründe adım atan firmamız, 
DETAY MERMER SANAYİ VE TİCARET AŞ 22 . 06 . 1995 yılında Antalyada Kuruldu.
Burdur ili Karamanlı ilçesinde, Manca köyü sınırları içinde, Isparta Sütçüler, Burdur Yarışlı  ve çeşitli bölgelerde bulunan BEJ MERMER ocakları ile sektörde yerini almıştır. 
Tükenebilir doğal zenginliklerimizden olan mermerin en verimli şekilde işlenebilmesi için gerekli olan son teknoloji ürünü iş makineleri ile yıllık ortalama 60.000 m3 blok üretimi yapmaktayız. 
Karamanlı, Manca Bölgesinde bulunan ocağımızın eteklerinde 22 Ekim 2004 Tarihinde kurulan mermer işleme tesisimiz DEMİRKAYALAR MERMER LTD. ŞTİ. olarak üretim faaliyetlerine başlamış, hemen akabinde Antalya Organize Sanayi Bölgesinde aynı isimle bir tesisimiz ve  09.12.2005 Tarihinde de Burdur ili Karamanlı ilçesinde GÖKSELKAYA MERMER LTD. ŞTİ. tesisimiz üretime başlamıştır. 
Karamanlı bölgesinde kurulu olan tesislerimimizin hammadde kaynağına oldukça yakın olması nedeniyle, maliyeti oldukça yükselten hammadde nakliye sıkıntısı ortadan kalkmaktadır.
Dolayısıyla firmamızın rekabet gücüne olumlu katkı sağlamaktadır. İşletme tesislerimizde, Türk ve İtalyan Teknolojisi ürünü makine parkımızla 15.000 m2 kapalı, toplam 315.000 m2 alanda kurulu 3 fabrikamızda yıllık ortalama; 600.000 m2 Levha90.000 m2 ebatlı mermer üretimi ile iç ve dış pazarda yerini almıştır.

Ülke genelinde toplu inşaatların önemli bir kısmının mermer talepleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız önümüzdeki yıllarda ihracat kapasitesini daha da artırarak ülkemiz ekonomisine önemli ölçüde katkı sağlamayı ve Türk mermerlerinin dünya pazarındaki payını artırmada katkıda bulunmayı hedeflemektedir.
Onsite Check

The supplier's company certificate has been verified by StoneContact.Com.

verified Verified Supplier
  • International Name
  • Local Company Name
  • Company Establish Date
  • Business License
  • Trade License
  • Existence Image
Tips

Tell Suppliers what you want to buy